Novinky‎ > ‎

Poslední 4. závod rybářského maratonu

přidáno: 24. 6. 2014 23:07, autor: MO KŘÍMICE

V neděli 22. 6. se uskutečnil poslední závod maratonu rybářských závodů na rybníku Dravý. Poslední ranní závod se konal za krásného počasí, ale to bylo tak vše. Ryby nebraly. Alespoň nebraly tak, jak si všichni soutěžící představovali. Chytalo se opět dvoukolově jako v předešlých závodech. Kdo chtěl vyhrát, musel si ryby doslova v rybníce vypátrat. Proto i součet mír ulovených ryb byl podprůměrný. Tento závod vyhrál p. Milan Vicher s délkou ryb v součtu 327 cm, na druhém místě se umístil p. Jiří Voith s délkou ryb 272 a na třetím místě závod ukončil p. Jiří Půta s celkovou délkou 202 cm. Pro výše jmenované a dalších dvanáct rybářů byly opět připravené hodnotné ceny.

Protože to byl poslední závod rybářského maratonu, byl vyhlášen i vítěz těchto čtyř závodů. Stal se jím p. Jiří Voith, který jako cenu získal naviják SHIMANO 3000.