Novinky‎ > ‎

Dětské rybářské závody v plavané 25. 5. 2013

přidáno: 27. 5. 2013 7:58, autor: MO KŘÍMICE
V sobotu dopoledne uspořádali členové MO ČRS Křimice soutěž v plavané pro děti. Tuto akci tradičně každý rok pořádají k Mezinárodnímu dni dětí.

Již dlouho před začátkem závodu přicházeli k registraci první nedočkavé děti se svými rodiči. Bohužel bylo poznat, že počasí bylo nejisté a v tento den se v Plzni konalo více akcí. Přesto se zaregistrovalo 23 soutěžících. Soutěžním dopolednem provázel moderátor akce p. Zdeněk Fleišman, který i dával signály k zahájení a ukončení závodu, vyhlášení přestávky a po závodech vyhlašoval výsledky. Chytalo se dvoukolově, kdy mezi jednotlivými koly byla přestávka na svačinu, kterou připravili manželé Pajerovi. Po ukončení závodů došlo na vyhlášení, nejlepší závodník a výherce putovního poháru starosty MO Plzeň 5 – Křimice Lukáš Mlnařík chytil 3 kapry o celkové délce 146 cm, na druhém místě se umístila loňská vítězka Hana Novotná se 2 kapry o celkové délce 94 cm a třetí místo obsadil Martin Čáslava také se 2 kapry o celkové délce 93 cm. Hana Novotná navíc jako nejlepší děvče obdržela rybářskou čertici. Každé z dětí dále vyhrálo cenu dle vlastního výběru. Předseda organizace p. Miloš Vyskočil a vedoucí rybářského kroužku p. Pavel Mlnařík soutěžícím na závěr popřáli "Petrův zdar". Navíc každé dítě dostalo ještě balíček sladkostí.

Závody byly ukončeny krátce po 11,00 hodině. Naštěstí celému dopoledni přálo počasí, nepršelo a pokud vysvitlo alespoň krátkodobě sluníčko bylo i příjemné teplo.

ą
IMG_9596.JPG
(5169k)
MO KŘÍMICE,
27. 5. 2013 7:58
Comments