Novinky‎ > ‎

3. závod rybářského maratonu

přidáno: 10. 7. 2013 3:43, autor: MO KŘÍMICE   [ aktualizováno 10. 7. 2013 3:56 ]

V neděli 16. 6. 2013 se uskutečnil již 3. závod rybářského maratonu na rybníce Dravý v Malesicích pod patronací MO ČRS Křimice. Již ráno v 7 hod. byla odstartována 1. půle, kdy na startu se sešlo 28 soutěžících. Soutěžilo se 2 x 3 hodiny s půlhodinovou přestávkou nejen na občerstvení, ale i na přesun na druhé stanoviště. A díky krásnému slunečnému počasí braly ryby opravdu jako o závod. Po 3 hodinách o přestávce, kdy proběhlo průběžné sčítání délek ryb z 1.kola vypadal výsledek na jeden z rekordů v těchto závodech.  O přestávce závodníci využili výtečné kuchyně rodiny Pajerových k občerstvení a díky velkému teplu nebyla nouze ani o nápoje. Po ukončení druhého kola a sečtení celkových výsledků byly vyhlášeny výsledky. První místo s rekordní délkou nachytaných ryb vyhrál p. Jiří Havel s výsledkem 1830 cm (79 kusů ryby), druhé místo s celkovou délkou nalovených ryb 1165 cm obsadil p. Luboš Kuneš a třetí místo s výsledkem 1164 cm Stanislav Šilhavý. Pro prvních 17 soutěžích byly připraveny ceny s rybářskou tématikou. Po ukončení závodu se rybáři jen velmi neradi rozcházeli do svých domovů, bylo krásné slunečné a teplé počasí. Navíc zde panovala velmi příjemná nálada, neboť těchto závodů se účastní takřka stále stejní rybáři, kteří se vzájemně velmi dobře znají.